Консалтингові послуги

Надання інформаційно-консультаційних послуг

ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС»  надає клієнтам консультації з питань, що можуть виникати у клієнта під час роботи з цінними паперами /іншими фінансовими інструментами, а саме:

-          Аналіз стану ринку цінних паперів/інших фінансових інструментів для прийняття рішень по їх розміщенню, придбанню, продажу та міни;

-          Особливостей механізму роботи на ринку цінних паперів/інших фінансових інструментів;

-          Засад оподаткування операцій з цінними паперами/іншими фінансовими інструментами;

-          Розробки і надання клієнтам аналітичної інформації, що сприяє оперативному прийняттю клієнтом рішень щодо цінних паперів/інших фінансових інструментів; 

-          Розробки техніко-економічних обґрунтувань роботи підприємств з цінними паперами/іншими фінансовими інструментами;

-          Інші консультації та інформація, що стосуються діяльності підприємств та фізичних осіб на ринку цінних паперів/інших фінансових інструментів.

Спеціалісти ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» на постійній основі надають консалтингові послуги на питання як приватного інвестування так і корпоративного фінансування.

Ви завжди маєте можливість отримати відповіді на питання, пов`язанні з  інвестиціями в цінні папери та брокерськими послугами.

 Наші консультанти підберуть для вас оптимальний план інвестування, з урахуванням ваших бажань до ризику та очікуванням результатів інвестиційної діяльності.  

Записатись на консультацію ви можете за телефоном: +38 (056) 732 32 35, 732 32 36.