Image
Image
ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ НА РИНКАХ КАПІТАЛУПРИМУСЬТЕ СВОЇ ГРОШІ ПРАЦЮВАТИ
ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ НА РИНКАХ КАПІТАЛУПРИМУСЬТЕ СВОЇ ГРОШІ ПРАЦЮВАТИ

Інформація, що надається клієнтам відповідно до статті 12

I. Згідно ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» від 12.07.2001 №2664-III», на вимогу Контрагента та/або Клієнта, в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI», ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» (надалі за текстом – «Товариство») надає наступну інформацію:

  1. перелік послуг, що надаються фінансовою установою, порядок та умови їх надання:

Торговець (Інвестиційна фірма) надає інвестиційні послуги з укладення Торговцем цивільно-правових договорів щодо фінансових інструментів від свого імені або від імені Клієнта, за свій рахунок або за рахунок Клієнта, за власною ініціативою або за відповідним договором з Клієнтом чи за його Замовленням, які укладаються під час провадження професійної діяльності з торгівлі фінансовими інструментами, та/або здійснення дій чи надання послуг, пов’язаних з такими послугами.

Для Клієнтів фізичних та юридичних осіб, резидентів, Торговцем надаються наступні послуги:

  • Брокерські послуги – послуги з укладення деривативних контрактів та вчинення правочинів щодо фінансових інструментів за рахунок та від імені клієнтів або за рахунок клієнтів, але від свого імені.
  • Субброкерські послуги - послуги з прийняття від клієнтів замовлень на укладення деривативних контрактів та вчинення правочинів щодо фінансових інструментів за рахунок клієнтів і надання відповідних замовлень для виконання іншій інвестиційній фірмі, яка здійснює брокерську діяльність.
  • Додаткові послуги (зазначаються в рішенні НКЦПФР про видачу ліцензії на провадження відповідного виду діяльності в межах професійної діяльності з торгівлі фінансовими інструментами та внесені до реєстру професійних учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків):

-    надання клієнтам кредитів та позик для укладення за участю або посередництвом такої інвестиційної фірми деривативних контрактів та вчинення правочинів щодо фінансових інструментів;

-    надання клієнтам консультацій з питань фінансування їхньої господарської діяльності, стратегії розвитку, інших пов’язаних питань, надання послуг та консультацій щодо реорганізації або купівлі корпоративних прав юридичних осіб.

Торговець укладає наступні правочини з Клієнтами/в інтересах Клієнтів фізичних та юридичних осіб, резидентів для забезпечення надання вказаних вище послуг:

  • Генеральний договір;
  • Договір доручення;
  • Договір комісії;
  • Договір купівлі-продажу;
  • Договір РЕПО;

Вказані в цьому пункті послуги надаються Клієнту, поза організованими ринками капіталу.

Надання послуг щодо певних видів фінансових інструментів надається в залежності від складності, структури, особливостей обігу, ризиків, розрахунку прибутковості тощо такого фінансового інструменту, здійсненої Торговцем оцінки Клієнта та аналізу на доречність Послуг та/або Фінансових інструментів.

Порядок та умови надання послуг, розмір, порядок нарахування та сплати винагороди за надання фінансових послуг, засоби зв’язку, що використовуються між Торговцем та Клієнтом (у тому числі, для надсилання та отримання замовлень) та інформація про фінансовому послугу (загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити Клієнт або порядок визначення таких витрат) зазначається у проекті відповідного договору, який надається Торговцем Клієнту до його укладання або у формі повідомлення, надісланого  Торговцем Клієнту засобами електронної пошти або наданого за місцезнаходженням Торговця.

  1. вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги;

Перелік та вартість послуг, що надає Товариство представлені в Тарифах на офіційному сайті ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» http://finance.altus.ua (в розділі - вартість, ціни\тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги).

 

  1. інформацію про механізми захисту прав споживачів фінансових послуг.

Торговець та Клієнт докладають максимум зусиль для вирішення спорів шляхом переговорів. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується у відповідності та у спосіб, визначений цим пунктом. Досудовий механізм захисту прав споживачів фінансових послуг. У випадку, якщо Клієнт вважає, що з боку Торговця (в тому числі, будь-яких працівників або посадових осіб Торговця) мало місце порушення його прав та охоронюваних законом інтересів, то такий Клієнт має право на звернення/скаргу безпосередньо до Торговця, в будь-який з нижченаведених способів:

  • письмово, шляхом надсилання звернення поштою, за адресою: Україна, 49001, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Бабушкінський район, вулиця Шевченка, буд. 53, поверх 4
  • письмово, шляхом надсилання звернення електронною поштою на адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;
  • усне звернення/скарга (особисте або за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером телефону: (073) 732-32-35.

В шапці бланку письмового звернення Клієнт/Представник Клієнта заповнює реквізити: прізвище, ім'я та по батькові (за наявності)/найменування, поштова адреса та телефон, номер договору, реєстраційний номер облікової картки платника податків України/ідентифікаційний код за ЄДРПОУ. Надалі Клієнт/Представник викладає зміст звернення до Торговця, підписує його та зазначає дату звернення.

Письмове звернення без зазначення вказаних вище реквізитів, не підписане Клієнтом/Представником Клієнта, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення від одного і того ж Клієнта/Представника Клієнта з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Письмові звернення після прийому реєструються в системі реєстрації вхідної-вихідної кореспонденції. Кожному письмовому зверненню присвоюється вхідний реєстраційний номер.

Торговець розглядає більшість звернень у строк від 1 (одного) до 15 (п'ятнадцяти) днів з дати надходження. У деяких випадках, якщо є необхідність проведення додаткового аналізу, термін розгляду може збільшитись, проте не може перевищувати строки встановлені в статті 20 Закону України «Про звернення громадян» (30 (тридцять) днів/45 (сорок п'ять) днів за умови обов’язкового повідомлення заявника).

Клієнт/Представник Клієнта отримує відповідь на власне звернення/скаргу у спосіб, в який ним було надано відповідне звернення/скаргу. Звернення/скарга до уповноважених державних органів за захистом порушених прав.

Відповідно до абзацу другого частини першої статті 21 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (надалі – Закон), державне регулювання ринку цінних паперів здійснює Комісія. Відповідно до абзацу 8 частини першої статті 3 Закону, державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється, зокрема, створення системи захисту прав інвесторів у фінансові інструменти і контролю за дотриманням цих прав емітентами цінних паперів та особами, які провадять професійну діяльність на ринках капіталу.

Клієнт має право звернутися/поскаржитися на порушення його прав або законних інтересів Торговцем до Комісії в будь-який з нижченаведених способів:

  • письмово, шляхом надсилання звернення/скарги поштою, за адресою місцезнаходження Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку: 01010, м. Київ, вул. Московська, будинок 8, корпус 30;
  • електронною поштою на адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;
  • усне звернення/скарга (особисте або за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером телефону відділу попередження порушень прав інвесторів в цінні папери Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами: +38 (044) 280- 88-36).

Судовий механізм захисту прав споживачів фінансових послуг. Клієнт має право звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. Право на судовий захист може бути реалізовано шляхом подання позовів до суду на території України згідно законодавства України та відповідного договору, що укладається між Клієнтом та Торговцем.

 

II. На вимогу клієнта Торговець в порядку, визначеному законодавством, надає таку інформацію:

1) відомості про фінансові показники діяльності фінансової установи та її економічний стан, які підлягають обов’язковому оприлюдненню:

Інформація щодо фінансового стану та змісту є публічною (відкритою) підлягають обов'язковому оприлюдненню шляхом розміщення на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних веб-сторінки членів Саморегулівної організації професійних учасників фондового ринку Асоціації «Українські Фондові Торговці» http://www.aust.com.ua/FinansReport.aspx?id=30431784, та на власній (веб-сторінці) http://finance.altus.ua/index.php/reporting/annual-report

 

2) перелік керівників фінансової установи та її відокремлених підрозділів:

Назва виконавчого органу: Директор - Сосна Наталя Федорівна.

Відокремлені підрозділи відсутні.

 

3) кількість акцій фінансової установи та розмір часток, які знаходяться у власності членів її виконавчого органу, а також перелік осіб, частки яких у статутному капіталі фінансової установи або належна їм кількість акцій фінансової установи перевищують 5 відсотків;

 

Кількість акцій фінансової установи та розмір часток, які знаходяться у власності членів виконавчого органу ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» відсутні.

Виконавчий орган Товариства: Директор - Сосна Наталя Федорівна.

Громадянка України. Володіє часткою товариства в розмірі 0,00%

 

Власник істотної участі у статутному капіталі Товариства - Кочубей Тетяна Григорівна

Громадянка України, що володіє часткою розміром 2 650 000,00 грн. (Два мільйони шістсот п'ятдесят тисяч грн. 00 копійок, яка становить 100% статутного капіталу Товариства.

Володіє часткою товариства в розмірі 100,00%

 

4) іншу інформацію, право на отримання якої визначено законом.

Інша інформація, право на отримання якої визначено законом розміщена на офіційному сайті ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» в мережі Інтернет за адресою http://finance.altus.ua/ .

 

III. Перед укладенням договору про надання фінансових послуг ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС», повідомляє клієнта у письмовій або електронній формі, у тому числі шляхом надання клієнту доступу до такої інформації на власному веб-сайті http://finance.altus.ua/ про:

1) особу, яка надає фінансові послуги:

а) найменування:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬТУС-ФІНАНС».

Місцезнаходження: 49001, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 53, пов. 4.

контактний телефон: +38056 732-32-35; +38073 732-32-35

адреса електронної пошти особи, яка надає фінансові послуги: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг:

49001, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 53, поверх 4.

б) найменування особи, яка надає посередницькі послуги (за наявності):

Відсутня особа, яка надає посередницькі послуги;

в) відомості про державну реєстрацію:

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи: Серія А01 №049360. Орган, який видав свідоцтво про державну реєстрацію: Виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради. Дата проведення державної реєстрації: 11.09.2000. (зміна найменування юридичної особи 28.08.2008). Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: 12241200000001604. Дата запису: 02.09.2004.;

г) інформацію щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ або Державного реєстру банків:

Внесений до Реєстру 11.03.2005 року за № 437

ґ) інформацію щодо наявності в особи, яка надає фінансові послуги, права на надання відповідної фінансової послуги;

•          Ліцензія НКЦПФР: Професійна діяльність на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачає брокерську діяльність

- з 07.09.2015 р., строк дії ліцензії необмежений, відповідно до рішення НКЦПФР від 01.09.2015 р. №1352.

Ліцензія НКЦПФР: Професійна діяльність на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачає субброкерську діяльність

- з 01.07.2021 р., строк дії ліцензії необмежений, відповідно до рішення НКЦПФР від 23.06.2021 р. №420

Ліцензія НКЦПФР: Професійна діяльність на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачає дилерську діяльність

- з 07.09.2015 р., строк дії ліцензії необмежений, відповідно до рішення НКЦПФР від 01.09.2015 р. №1352.

Перелік додаткових послуг, відповідно до рішення НКЦПФР від 26.08.2021 р. №691, які має право надавати ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» в межах професійної діяльності з торгівлі фінансовими інструментами:

-           надання клієнтам кредитів та позик для укладення за участю або посередництвом такої інвестиційної фірми деривативних контрактів та вчинення правочинів щодо фінансових інструментів;

-           надання клієнтам консультацій з питань фінансування їхньої господарської діяльності, стратегії розвитку, інших пов’язаних питань, надання послуг та консультацій щодо реорганізації або купівлі корпоративних прав юридичних осіб;

д) контактну інформацію органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності особи, яка надає фінансові послуги:

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку,

Адреса:  01010, м. Київ, вул. Московська 8, корп. 30,

Телефон «Гарячої лінії» : (044) 280-28-26

Веб-сторінка у мережі Інтернет: http://www.nssmc.gov.ua;

e-mail Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.;

 

2) фінансову послугу - загальну суму зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, включно з податками, або якщо конкретний розмір не може бути визначений - порядок визначення таких витрат;

ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС», як торговець фінансовими інструментами (інвестиційна фірма) надає фінансові послуги з брокерської, субброкерської діяльності на підставі відповідно укладених з клієнтом договорів (на підставі Генерального договору).

Розмір, порядок нарахування та сплати винагороди за надання фінансових послуг зазначається у відповідному договорі з Клієнтом на підставі тарифів (далі – Тарифи), які чинні на день подання клієнтом замовлення. Чинні Тарифи розміщені на офіційному сайті за електронною адресою http://finance.altus.ua/ .

Особливості нарахування (виплати) та оподаткування інвестиційного прибутку для фізичних осіб викладені у п. 170.2 ст. 170 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755- VI (далі Кодекс). Відповідно до пп. 170.2.9. п. 170.2 ст. 170 Кодексу податковим агентом платника податку, який здійснює операції з інвестиційними активами з використанням послуг професійного торговця фінансовими фнструментами, є такий професійний торговець (крім операцій з цінними паперами, визначеними у п. 165.1.52 Кодексу)

Відповідно до п. 168.1.1. Кодексу податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену ст. 167 Кодексу. Виконання Торговцем функцій податкового агента для клієнта – фізичної особи не звільняє такого платника податку від обов'язку декларування результатів усіх операцій з купівлі та продажу інвестиційних активів, здійснених протягом звітного (податкового) року як на території України, так і за її межами. інвестиційним прибутком відповідно до п. 14.1.81. Кодексу є дохід у вигляді позитивної різниці між доходом, отриманим платником податку від проведення операцій з цінними паперами з урахуванням курсової різниці, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах, та витратами на придбання таких інвестиційних активів.

Нормативні документи, що регулюють оподаткування операцій з цінними паперами: а) Податковий кодекс України від 02.12.2010 №2755- VI б) Методика визначення інвестиційного прибутку професійним торговцем цінними паперами при виконанні ним функцій податкового агента, затверджена наказом Міністерства фінансів України 22.11.2011 № 1484, рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 22.11.2011 № 1689, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24 січня 2012 р. за № 100/20413 в) Наказ Міністерства фінансів від 02.10.2015 №859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

3) договір про надання фінансових послуг:

а) наявність у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг;

Клієнт може у будь-який час в односторонньому порядку відмовитись від Генерального Договору, направивши письмове повідомлення іншій Стороні засобами поштового зв’язку, кур’єром або особисто, не менш ніж за 20 (двадцять) робочих днів до передбаченої дати розірвання цього Договору. За наявності на цю дату непогашених зобов’язань (договорів, які не виконані або не розірвані Сторонами), Генеральний договір продовжує застосовуватися щодо таких зобов’язань (угод) до моменту їх остаточного виконання або припинення. Датою надання письмового повідомлення є дата його отримання Стороною.

б) строк, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору;

Дія Договору може бути припинена достроково у випадках:

  • отримання однією із Сторін письмового повідомлення другої Сторони про дострокове припинення дії Договору в односторонньому порядку. В даному випадку Договір вважається розірваним через 30 (тридцять) календарних днів з моменту отримання такого повідомлення Стороною, якщо інший строк не вказаний в самому повідомлені про розірвання Договору.
  • ліквідації однієї із Сторін.
  • анулювання (припинення дії) ліцензії Торговця на здійснення професійної діяльності на ринках капіталу та організованих товарних ринках.

в) мінімальний строк дії договору (якщо застосовується);

Мінімальний строк дії договору не застосовується.

г) наявність у клієнта права розірвати чи припинити договір, права дострокового виконання договору, а також наслідки таких дій;

Правові наслідки внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги визначаються умовами договору, ЗУ «Про захист прав споживачів», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та інших нормативно-правових актів, що містять відповідні положення. У випадку дострокового припинення надання брокерських (фінансових) послуг, порядок розрахунків між сторонами регламентується Договором. Збитки, завдані одній із Сторін відшкодовуються у порядку, визначеному чинним законодавством України.

ґ) порядок внесення змін та доповнень до договору;

Умови Договору можуть бути змінені тільки за взаємною згодою Сторін, що підтверджується додатковими угодами, які підписані Сторонами та скріплені печатками Сторін.

 

4) механізми захисту прав споживачів фінансових послуг:

а) можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг;

Відносини, що виникають у зв’язку із захистом прав споживачів фінансових послуг, регулюються законодавством про захист прав споживачів з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг".

Захист прав споживачів реалізується шляхом прийому та розгляду скарг. Спірні питання, що виникають у процесі надання фінансової послуги врегульовуються в досудовому порядку, в тому числі шляхом переговорів. Якщо таке врегулювання виявиться неможливим, спори підлягають врегулюванню судом на території України згідно законодавства України.

Скарги споживачів фінансових послуг приймаються:

На поштову адресу: 49001, м. Дніпро, вулиця Шевченка, будинок 53, поверх 4

На електронну пошту: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

б) наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства.

Відсутні гарантійні фонди чи компенсаційні схеми, що застосовуються відповідно до законодавства.

 

5. На Клієнта, споживача фінансових послуг, не покладається сплата будь-яких платежів, відшкодувань, штрафних санкцій за реалізацію ним права на відмову від договору, предметом якого є надання йому фінансової послуги, чи за дострокове розірвання (ініціювання дострокового розірвання) споживачем фінансових послуг такого договору, а також забороняється стягувати такі платежі, відшкодування, штрафні санкції.

Забороняється покладати на споживача фінансових послуг сплату будь-яких платежів, відшкодувань, штрафних санкцій за дострокове виконання ним умов договору, предметом якого є надання йому фінансової послуги, а також забороняється стягувати такі платежі, відшкодування та штрафні санкції.

 

6. Орган, який здійснює державне регулювання відповідного ринку фінансових послуг, визначає мінімальний обсяг інформації, яка надається клієнту щодо кожного виду фінансових послуг, якщо такий мінімальний обсяг інформації не встановлений законом. (адреса, номер телефону тощо), а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів:

  • Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку,

Адреса:  01010, м. Київ, вул. Московська 8, корп. 30,

Телефон «Гарячої лінії» : (044) 280-28-26

Веб-сторінка у мережі Інтернет: http://www.nssmc.gov.ua;

e-mail Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

  • Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1

Телефон: (044) 279 12 70, (044) 278 84 60, 278 41 70

Веб-сторінка у мережі Інтернет: http://www.consumer.gov.ua

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

  • Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області:

Адреса: 49006, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Філософська, 39 а

Телефон: (068) 565-46-39

Веб-сторінка у мережі Інтернет: http://dp.consumer.gov.ua

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

7. Інформація, що надається клієнту, забезпечує правильне розуміння суті фінансової послуги без нав'язування її придбання.

 

8. ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» під час надання інформації клієнту дотримується вимог законодавства про захист прав споживачів.

 

9. ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» під час розкриття інформації дотримується вимог законодавства про мови.

 

10. ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» забезпечує доступність інформації, розміщеної на власній веб-сторінці відповідно до частини четвертої ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» від 12.07.2001 №2664-III», не менше ніж за останні три роки.

bottom-logo.png
ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ НА РИНКАХ КАПІТАЛУ
Україна, 49001, місто Дніпро
вулиця Шевченка, 53, поверх 4
Тел.: 056 732 3235, 073 732 3235
[email protected]

Шановні клієнти, ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС» надає фінансові послуги на території України на підставі державних безстрокових ліцензій на провадження професійної діяльності на ринках капіталу з торгівлі фінансовими інструментами, що передбачають субброкерську діяльність, брокерську діяльність, дилерську діяльність.
Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про наявність ліцензій та дозволів фіксується в електронному реєстрі НКЦПФР - Реєстр професійних учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків, тому Ви завжди можете переконатися в чинності діючих ліцензій, перейшовши за посиланням https://www.nssmc.gov.ua/reiestr-profesiinykh-uchasnykiv-rynkiv-kapitalu-ta-orhanizovanykh-tovarnykh-rynkiv/#tab-3 на сайт Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
Компанія залишає за собою право відмовити в наданні послуг особам, що не відповідають вимогам, які висуваються до клієнтів, або стосовно яких встановлена заборона/обмеження на здійснення таких послуг відповідно до законодавства України. Також обмеження можуть бути накладені внутрішніми процедурами та контролем ТОВ «АЛЬТУС-ФІНАНС».

Search